Z dziećmi.pl

wyjazdy z dziećmi | pomysły na weekned | porady dla podróżujących z dziećmi

Lato w Dolinie Stubai – oznacza różnorodność, przygodę i jednocześnie spokój. Bez względu na to, czy chcecie pochodzić po górach, uprawiać wspinaczkę, jeździć na rowerze, latać na paralotni czy po prostu tylko się odprężyć, uroczy krajobraz doliny lodowcowej sprawia, że wszystko to jest możliwe!

image003Oferta skierowana głównie do rodzin z dziećmi. Razem czyli osobno – co to znaczy? Dzieci mają zapewniony całodzienny, aktywny program sportowo-animacyjny pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej , a rodzice… – czas dla siebie (wycieczki, wspinaczka, rowery, paralotnie, konie, rafting… lub pełny relaks nad jeziorkiem przy pensjonacie).

Zajęcia prowadzone są przez 6 dni, od godziny 10:00 do godziny 18:00. W tym czasie dzieci są pod opieką instruktorów i animatorów (obecność rodziców niewskazana :-))). Podczas zajęć dzieci mają zapewniony lunch z napojem. Wszystkie opłaty za korzystanie z atrakcji turystycznych są ujęte w cenie programu. Uczestnicy programu otrzymują koszulkę i pamiątkowy filmik z pobytu.

Z programu sportowo-animacyjnego mogą korzystać dzieci w wieku 6 – 12 lat.

Szczegóły programu:

  • dzień pierwszy – wycieczka na lodowiec Stubai, wjazd kolejką gondolową na Top of Tyrol (platforma widokowa), zabawa przy wodospadzie Grawa
  • dzień drugi – letni tor saneczkowy w Mieders, konie i kucyki w Fulpmes (przejażdżka i opieka nad zwierzętami)
  • dzień trzeci – plac zabaw nad jeziorkiem w Falbeson z licznymi atrakcjami dla dzieci
  • dzień czwarty – wycieczka na Schlick 2000 (kolejka górska), droga „Śladami Natury” do panoramicznego jeziorka, plac zabaw dla dzieci, spotkanie ze zwierzętami
  • dzień piąty – park linowy w Fulpmes i gry terenowe
  • dzień szósty – spacer na basen w Neustift, korzystanie z różnych placów zabaw w dolinie

Dolina Stubai jest nastawiona na goszczenie całych rodzin – to relaksujące wakacje dla dzieci i dorosłych.

Termin: 17.08 – 24.08.2014

Chcesz opisać swój pomysł na weekend z dzieckiem? Podzielić sie wrażeniami, napisać relację albo poradę?

Opublikuj ją na naszej stronie!

Napisz komentarz