Z dziećmi.pl

wyjazdy z dziećmi | pomysły na weekned | porady dla podróżujących z dziećmi

Program Selekcjonujący Obiekty Noclegowe Przyjazne Dzieciom. Zapraszamy! Selekcja ruszyła !!!!!

Misja

Misją Gufika jest dostarczenie precyzyjnych informacji o miejscach spełniających określone standardy dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Obiekty, które spełniają kryteria założone przez Gufika otrzymują specjalne certyfikaty.

Opis
Program Gufik Select to przyjazne i kolorowe miejsce gdzie możesz odnaleźć obiekty noclegowe przystosowane dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

Rodzice, którzy znajdą się na naszym serwisie, będą mogli w prosty i łatwy sposób znaleźć, zlokalizować I dokonać rezerwacji takiego obiektu. Dzięki doskonale opracowanej szczegółowej wyszukiwarce i przejrzystym, eleganckim, zachęcającym wyglądzie portalu, każdy rodzic może czuć się pewny, że dokonując wyboru obiektu na spędzenie wakacji ze swoją pociechą, podejmie właściwą decyzję.
Obiekt przez niego wybrany jest bezpieczny i komfortowy dla rodziny z dzieckiem a świadczy o tym fakt, że znalazł się w naszym Selekcjonującym Programie.

Naszym celem jest informowanie o tym jak ważną sprawą jest stworzenie dobrych warunków dla rodzin z dziećmi i pomoc w ulepszaniu swoich obiektów o potrzebne do tego udogodnienia. Patrząc na dane statystyczne z roku na rok wzrasta ilość ludzi podróżujących w Polsce.

W dzisiejszych czasach świadomość ludzi mlodych jest otwarta na podróżówanie z dziećmi. Młodzi ludzie nie chcą zabierać ze sobą całego domu. Obiekty noclegowe coraz bardziej przystosowane są dla rodzin w taki sposób, że odpoczywa i świetnie bawi się dziecko ale przede wszystkim odpoczywa rodzic.

Dla nas ważne jest byście WY RODZICE budowali ten portal razem z nami.

Każdy Wasz głos to lepsze wakacje dla Waszej Rodziny !!!

Chcesz opisać swój pomysł na weekend z dzieckiem? Podzielić sie wrażeniami, napisać relację albo poradę?

Opublikuj ją na naszej stronie!

Napisz komentarz