Z dziećmi.pl

wyjazdy z dziećmi | pomysły na weekned | porady dla podróżujących z dziećmi

zdziecmi_0

Mam na imię Victoria i od 12 lat lat jestem przeszczęśliwą mamą Piotrka. Kocham aktywny styl życia, dużo podróżuje i nienawidzę nudy. Chcę ten czas dzielić także z moją rodziną – dlatego na wiele wyjazdów, zarówno tych bliższych jak i dalszych, udajemy się wspólnie. Strona, na której jesteś, stanowi zapis naszych wspólnych podróży, relacji z wyjazdów naszych i naszych znajomych, zawiera także szereg porad dotyczących podróżowania z dzieckiem. Znajdziesz tutaj także informacje o tym, jak szukać ofert wyjazdów z dziećmi, na co zwraca uwagę planując wspólny urlop czy weekend.

Od 2002 roku prowadzę biuro podróży Victoria Travel – zajmujemy się organizacją atrakcyjnych wyjazdów turystycznych, nurkowych, windsurfingowych, pływania z delfinami, podróży poślubnych itp. Każdy pracownik ma swojego bzika i wnosi coś nowego do firmy. W momencie pojawienia się na świecie mojego synka Piotrusia zaczęłam jeszcze baczniej przyglądać się ofertom wyjazdowym pod kątem podróży z dziećmi.

Piotruś pierwszy raz był z nami na nartach/snowboardzie mając 2 miesiące. Znalazłam szereg hoteli, które oferują opiekę nad dziećmi, podczas gdy rodzice szaleją na stoku. Następnie, mając 4 miesiące, Piotruś był z nami na Filipinach. Do tego wyjazdu przygotowaliśmy się gruntownie rozmawiając z lekarzami, a także z innymi rodzicami. W wieku 6 miesięcy Piotruś po raz kolejny pojechał z nami na wakacje. Tym razem szukałam miejsc z brodzikami dla dzieci, piękną plaża, aquaparkiem oraz możliwością długich spacerów z wózkiem. Jak tylko Piotruś skończył 2 miesiące zaczęliśmy chodzić na naukę pływania dla niemowląt, na zajęcia prowadzone przez Delfinki. Na zajęcia Kasi Sempolskiej – Aktywne 9 miesięcy, uczęszczałam z Piotrusiem w brzuszku od 3 miesiąca ciąży, a od 6 tygodnia po porodzie chodzę z dzieckiem na wspólną zabawę w ramach ćwiczeń dla aktywnej mamy.

Samodzielne przecieranie ścieżek aktywnego spędzania czasu z dzieckiem pomogły mnie i moim współpracownikom w założeniu tej strony. Wszyscy mamy dzieci i nasze doświadczenia oraz doświadczenia naszych klientów i ich pociech złożyły się na dział PORADY oraz pozostałe sekcje strony.

Zapraszam i pozdrawiam,

Victoria Iwanowska


Kontakt z naszym biurem podróży:

Victoria Travel

INFOLINIA (0-22) 614 00 00

podroze@zdziecmi.pl

fax (0-22) 811 22 04

Biuro Obsługi Klienta

ul. Puławska 105, 02-595 Warszawa

 

Loading
Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
Google MapsZnajdź drogę